Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 106 "Қарағанды қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 208 шешімі
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 106 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 106 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2022-2024 жылдарға арналған, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 512 069 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68 149 369 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 511 622 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 257 645 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 593 433 мың теңге;
2) шығындар – 97 681 260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 693 837 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 000 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 306 163 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 324 554 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 324 554 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 187 582 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 187 582 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 6 000 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 347 342 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 6 534 924 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 106 "О бюджете города Караганды на 2022 – 2024 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 12 октября 2022 года № 208
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2022 – 2024 годы" от 22 декабря 2021 года №106 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26 106) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 512 069 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 68 149 369 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 511 622 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 257 645 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 593 433 тысячи тенге;
2) затраты – 97 681 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 693 837 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 000 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 306 163 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 324 554 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 324 554 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 187 582 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 187 582 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 6 000 000 тысяч тенге;
погашение займов – 6 347 342 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 534 924 тысячи тенге.";

29 593 433
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 650 149
Нысаналы даму трансферттері
14 943 284
Бюджеттік кредиттер
6 000 000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 650 149
оның ішінде:
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
78 837
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
342 220
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
494 216
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
662 745
Жұмыс берушілердің өтінімдері бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
64 369
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
782 275
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
1 278 888
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
12 688
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
388 438
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 000 000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
6 040
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа, күрделі жөндеуден өткізуге
3 539 433
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 900 000
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
1 639 433
Нысаналы даму трансферттері
14 943 284
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
1 702 289
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға

29 593 433
в том числе:
Целевые текущие трансферты
8 650 149
Целевые трансферты на развитие
14 943 284
Бюджетные кредиты
6 000 000
Целевые текущие трансферты
8 650 149
в том числе:
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
78 837
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
342 220
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
494 216
На развитие продуктивной занятости
662 745
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей
64 369
На выплату государственной адресной социальной помощи
782 275
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 278 888
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
12 688
На содержание и ремонт организаций спорта
388 438
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 000 000
На жилищно-коммунальное хозяйство
6 040
На проведение капитального, среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 539 433
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 900 000
на капитальный ремонт дорог
1 639 433
Целевые трансферты на развитие
14 943 284
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 702 289
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда