Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15/4 "Теміртау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 35/4 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №15/4 "Теміртау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 26142 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 31 939 814 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 24 525 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 234 278 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 297 818 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 881 773 мың теңге;
2) шығындар – 38 514 924 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 553 242 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 6 553 242 мың теңге;
қарыз түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 220 222 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 773 464 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 584 669 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 81 360 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 320 112 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 67 532 мың теңге;
4) 18 жасқа дейінгі адамның иммун тапшылығы вирусы бар балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 3 025 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 15/4 "О бюджете города Темиртау на 2022-2024 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 октября 2022 года № 35/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 15/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26142) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 939 814 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 525 945 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 234 278 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 297 818 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 881 773 тысяч тенге;
2) затраты – 38 514 924 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 553 242 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 553 242 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 220 222 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 773 464 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2022 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 584 669 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 81 360 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 320 112 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 67 532 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи детям до 18 лет с вирусом иммунодефицита человека – 3 025 тысяч тенге;

5) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 20 640 мың теңге;
6) Қазақстанның Тәуелсіздігі күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 92 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының

5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 20 640 тысяч тенге;
6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Независимости Казахстана - 92 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского городского маслихата

159555
Ақтау кентінің Ескі бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
116607
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру барлығы, оның ішінде:
109671
православия және мұсылман зираттарының қоршауын ағымды жөндеуге
78084
ҰОС монументін ағымды жөндеуге
17967
балалар алаңдарына қоршау және жарықтандыру орнату
5341
спорттық ойын алаңдарын ағымды жөндеуге
2499
екі шыршаны әшекейлерімен сатып алуға және орнатуға
5780
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
331645
Ақтау кентінің жолын Абай көшесінен Мырза стансасына дейін орташа жөндеуге
144259
Ақтау кентінің жолын республикалық трассадан Абай көшесіне дейін орташа жөндеуге
155485
Ақтау кентінің жолын Спартак көшесінен ауруханаға дейін орташа жөндеуге
21389
Ақтау кенті үшін техникалық қадағалау қызметтеріне
10512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4915
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4915
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4915
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4915
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4915
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
4915
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5980
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
5980
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5980
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5980
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
5980
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1405
мерекелік іс-шараларды өткізуге
4575

159555
на капитальный ремонт водопроводных сетей Старой части поселка Актау
116607
'Благоустройство и озеленение населенных пунктов всего, в том числе:
109671
на текущий ремонт ограждения православного и мусульманского кладбища
78084
на текущий ремонт монумента ВОВ
17967
установка ограждения и освещения на детских площадках
5341
на текущий ремонт спортивных игровых площадок
2499
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе:
331645
на средний ремонт дороги поселка Актау от улицы Абая до станции Мырза
144259
на средний ремонт дороги поселка Актау от республиканской трассы до улицы Абая
155485
на средний ремонт дороги поселка Актау от улицы Спартака до больницы
21389
на услуги технического надзора для поселка Актау
10512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4915
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4915
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4915
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4915
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4915
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
4915
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5980
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
5980
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5980
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5980
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
5980
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1405
на проведение праздничных мероприятий
4575