Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 16/4 "Ақтау кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 37/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/4 "Ақтау кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 162414 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 829 200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 11 464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 421 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 816 315 мың теңге;
2) шығындар – 853 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 24 345 мың теңге:

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/4 "О бюджете поселка Актау на 2022-2024 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2022 года № 37/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №16/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162414), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 829 200 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 464 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 421 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 816 315 тысяч тенге;
2) затраты – 853 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 345 тысяч тенге:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 345 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақтау кентінің 2022 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілген 596 590 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 06 желтоқсандағы № 37/5 шешіміне
1- қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств - 24 345 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2022 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 596 590 тысяч тенге согласно приложению 4.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского
городского маслихата
от 06 декабря 2022 года
№ 37/5
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата

596590
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
585695
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
585695
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9520
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9520
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9520
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
9520
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
576175
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
576175
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
140065
Ақтау кентінің Жаңа бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
81041
Ақтау кентінің Ескі бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
59024
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру барлығы, оның ішінде:
104465
православия және мұсылман зираттарының қоршауын ағымды жөндеуге
78084
ҰОС монументін ағымды жөндеуге
17967
балалар алаңдарына қоршау және жарықтандыру орнату
2789
спорттық ойын алаңдарын ағымды жөндеуге
2499
екі шыршаны әшекейлерімен сатып алуға және орнатуға
3126
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
331645
Ақтау кентінің жолын Абай көшесінен Мырза стансасына дейін орташа жөндеуге
144259
Ақтау кентінің жолын республикалық трассадан Абай көшесіне дейін орташа жөндеуге
155485
Ақтау кентінің жолын Спартак көшесінен ауруханаға дейін орташа жөндеуге
21389
Ақтау кенті үшін техникалық қадағалау қызметтеріне
10512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4915
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4915
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4915
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4915
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4915
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
4915
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5980
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
5980
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

596590
01
Государственные услуги общего характера
585695
9
Прочие государственные услуги общего характера
585695
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9520
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9520
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
9520
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9520
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
576175
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
576175
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
140065
на капитальный ремонт водопроводных сетей Новой части поселка Актау
81041
на капитальный ремонт водопроводных сетей Старой части поселка Актау
59024
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
104465
на текущий ремонт ограждения православного и мусульманского кладбища
78084
на текущий ремонт монумента ВОВ
17967
на установку ограждения и освещения на детских площадках
2789
на текущий ремонт спортивных игровых площадок
2499
на приобретение и установку двух елок с украшениями
3126
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе:
331645
на средний ремонт дороги поселка Актау от улицы Абая до станции Мырза
144259
на средний ремонт дороги поселка Актау от республиканской трассы до улицы Абая
155485
на средний ремонт дороги поселка Актау от улицы Спартака до больницы
21389
на услуги технического надзора для поселка Актау
10512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4915
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4915
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4915
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4915
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4915
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
4915
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5980
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
5980
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

5980
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5980
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
5980
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1405
мерекелік іс-шараларды өткізуге
4575

5980
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5980
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
5980
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1405
на проведение праздничных мероприятий
4575