Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/65 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 17/130 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы №9/65 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26174 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 19 764 361 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 261 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 797 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 828 833 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 600 556 мың теңге;
2) шығындар – 19 745 537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 7 711 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 711 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 26 535 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 26 535 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 241 680 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 215 145 мың теңге.";
8 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Балқаш қаласы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 33 886 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 және 7 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 9/65 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12 октября 2022 года № 17/130
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2021 года №9/65 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26174) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 764 361 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 261 175 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 73 797 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 828 833 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 600 556 тысяч тенге;
2) затраты – 19 745 537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -7 711 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 711 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 26 535 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 26 535 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 241 680 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 215 145 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2022 год в сумме 33 886 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.