Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 "2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 127 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №163784 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 040 645 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 011 245 мың теңге;
2) шығындар – 1 048 302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 657 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 30 декабря 2021 года № 92 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2022-2024 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2022 года № 127
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №92 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №163784) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 040 645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 011 245 тысяч тенге;
2) затраты – 1 048 302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7657 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 657 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2310
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2310
3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
бюджеттік кредиттер
0
бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-7657
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7657
7
қарыздар түсімі
0
01
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
7657
Қаражал қалалық мәслихатының
2022 жылғы 29 сәуірдегі
№ 127 шешіміне
2 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 92 шешіміне
7 қосымша
Қалалық бюджеттен 2022 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Жәйрем кенті
732685
Ағымдағы нысаналы трансферттер
732685
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10253
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
4596
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5657
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7378
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
7378
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
682056
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
332900
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
36478
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
15000
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
297678
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
32998
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2310
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
2310
3) Чистое бюджетное кредитование
0
бюджетные кредиты
0
погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
- 7657
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7657
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
7657
Приложение 2 к решению
Каражалского городского маслихата
от 29 апреля 2022 года № 127
Приложение 7 к решению
Каражалского городского маслихата
от 30 декабря 2021 года № 92
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков Жайрем и Шалгинский на 2022 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Жайрем
732685
Целевые текущие трансферты
732685
в том числе:
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
10253
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4596
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5657
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7378
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
7378
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
682056
в том числе:
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
332900
Освещение улиц в населенных пунктах
36478
Организация водоснабжения населенных пунктов
15000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
297678
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
32998
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2182
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз етуге
8076
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22740
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті
10208
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10208
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
331
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
713
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
713
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9164
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9164

2182
На содержание аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
8076
Капитальные расходы государственного органа
22740
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский:
10208
Целевые текущие трансферты
10208
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
331
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
713
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
9164
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
9164