Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 148 "2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 189 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 148 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26262 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 891 768 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 802 067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 973 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 53 121 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 997 607 мың теңге;
2) шығындар – 16 494 083 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 602 315 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 602 315 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 148 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18 мая 2022 года № 189. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 148 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26262) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 891 768 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 802 067 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 973 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 121 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 997 607 тысяч тенге;
2) затраты – 16 494 083 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 602 315 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 602 315 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2 006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
141 670
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 568
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
205 089
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
217 684
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 293
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86 683
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 683
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 069
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
524
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 090
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 863 349
1
Тұрғын үй шаруашылығы
312 182
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
209 882
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
183 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
14 882
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
12 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
75 508
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
32 273
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
43 135
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26 792
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 792
2
Коммуналдық шаруашылық
5 823 962
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 980 041
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
1 985 589
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

2 006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
141 670
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 568
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
205 089
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
217 684
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 293
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86 683
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 683
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77 069
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
524
021
Капитальные расходы государственного органа
9 090
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 863 349
1
Жилищное хозяйство
312 182
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
209 882
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
183 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
14 882
005
Снос аварийного и ветхого жилья
12 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
75 508
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
32 273
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
43 135
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
26 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
26 792
2
Коммунальное хозяйство
5 823 962
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 980 041
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
1 985 589
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения