2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 187 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 633 936 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 52 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 527 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 580 980 мың теңге;
2) шығындар – 636 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -3 026 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3026 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3026 мың теңге

О бюджете поселка Актас на 2023-2025 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 187.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 633 936 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 043 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 527 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 580 980 тысяч тенге;
2) затраты – 636 962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге; погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 026 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 026 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 026 тысяч тенге

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 23.11.2023 № 74 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Саран қаласының бюджетінен кент бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі :
2023 жылға - 347 678 мың теңге;
2024 жылға - 372 015 мың теңге;
2025 жылға - 398 057 мың теңге.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы О.Баймаганбетов
Саран қалалық маслихатының

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23.11.2023 № 74 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенций предаваемых из бюджета города Сарани в бюджет поселка:
на 2023 год – 347 678 тысяч тенге;
на 2024 год – 372 015 тысяч тенге;
на 2025 год – 398 057 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата О.Баймаганбетов
Приложение 1 к решению
Саранского городского маслихата