Шахтинск қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 200/20 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шахтинск қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 064 912 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 662 422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50 249 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 76 144 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 7 276 097 мың теңге;
2) шығындар – 10 067 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 34 552 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 34 552 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – - 37 042 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 37 042 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете города Шахтинска на 2023 - 2025 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2022 года № 200/20. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 064 912 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 662 422 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 50 249 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 76 144 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 276 097 тысяч тенге;
2) затраты – 10 067 402 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 552 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 34 552 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 37 042 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 042 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 37 042 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 29.11.2023 № 289/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 37 042 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2023 № 289/6 (вводится в действие с 01.01.2023 и подлежит официальному опубликованию).
2. Учесть, что на 2023-2025 годы предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемый из городского бюджета в бюджеты поселков, согласно приложениям 4, 5, 6.

3. 2023 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
4. 2023 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттен нысаналы трансферттер 8, 9 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
5. 2023 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 48 189 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2023 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 7.
4. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2023 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 8, 9.
5. Утвердить резерв акимата города на 2023 год в сумме 48 189 тысяч тенге.

421 331
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау, 3-кезек
719 706
Шахтинск қалалық мәслихатының
2022 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 200/20
шешіміне 9 қосымша
2023 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 29.11.2023 № 289/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы

421 331
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
719 706
Приложение 9 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 19 декабря 2022 года
№ 200/20
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2023 год
Сноска. Приложение 9 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2023 № 289/6 (вводится в действие с 01.01.2023 и подлежит официальному опубликованию).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

2 992 182
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 851 145
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 141 037
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 851 145
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 851 145
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1 252 061
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
483 884
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
115 200
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 141 037
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 141 037
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау, 2-кезек
421 331
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау, 3-кезек
719 706

2 992 182
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1 851 145
Целевые трансферты на развитие
1 141 037
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 851 145
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 851 145
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1 252 061
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
483 884
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
115 200
Целевые трансферты на развитие:
1 141 037
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 141 037
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
421 331
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
719 706