Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/152 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 19/185 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25987 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 404 315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 351 386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 770 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 493 375 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 486 784 мың теңге;
2) шығындар – 12 752 881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 116 340 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 156 213 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 873 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 464 906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 464 906 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 156 213 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 523 248 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 831 941 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 16/152 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 10 марта 2022 года № 19/185. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 16/152 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25987) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 404 315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 351 386 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 770 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 493 375 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 486 784 тысяч тенге;
2) затраты – 12 752 881 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 340 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 156 213 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 873 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 464 906 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 464 906 тысяч тенге:
поступление займов – 156 213 тысяч тенге;
погашение займов – 523 248 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 831 941 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. Абай ауданы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 45 643 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 наурыздағы
№ 19/185 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының

"5. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2022 год в сумме 45 643 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1
к решению Абайского районного
маслихата от 10 марта 2022 года
№ 19/185
Приложение 1
к решению Абайского районного

8 541
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
989 631
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
257 876
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 981
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
184 895
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 544
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
9 544
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 401
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 401
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
663 217
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 168
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
151 909
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
462 140
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
26 593
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 593
02
Қорғаныс
27 939
1
Әскери мұқтаждар
17 946
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 946
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 946
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
9 993
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 993
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
638
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9 355
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27 177
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
27 177
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
27 177
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
27 177
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру

8 541
9
Прочие государственные услуги общего характера
989 631
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
257 876
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
72 981
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
184 895
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 544
040
Развитие объектов государственных органов
9 544
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
32 401
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
663 217
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
49 168
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
151 909
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
462 140
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
26 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
26 593
02
Оборона
27 939
1
Военные нужды
17 946
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 946
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 946
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9 993
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 993
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
638
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9 355
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27 177
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
27 177
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
27 177
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27 177
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

108 313
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
76 582
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
65 138
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру елді мекендердің
89 009
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
203 516
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
104 477

108 313
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
76 582
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
65 138
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
89 009
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
203 516
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104 477