Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 17/161 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 30/284 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы 17 сессиясының № 17/161 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 763 588 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 122 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 611 381 мың теңге;
2) шығындар – 767 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 3 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 442 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 442 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 324 189 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 407 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 231 457 мың теңге;
2) шығындар – 355 183 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 30 994 мың теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 17/161 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 7 октября 2022 года № 30/284. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского маслихата от 24 декабря 2021 года №17/161 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 763 588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 122 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 636 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 611 381 тысяч тенге;
2) затраты – 767 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 3 442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 442 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 442 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 324 189 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 407 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 457 тысяч тенге;
2) затраты – 355 183 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 30 994 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Ақбастау ауылдық округінің бюджеті 21, 22 және 23 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 397 мың теңге;
2) шығындар – 63 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Есенгелді ауылдық округінің бюджеті 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 440 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 401 мың теңге;
2) шығындар – 55 746 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 306 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 306 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 306 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2022-2024 жылдарға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджеті 29, 30 және 31 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению;
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Акбастауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 21, 22 и 23 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 291 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 397 тысяч тенге;
2) затраты – 63 292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
приложение 21 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению;
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Есенгельдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 440 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 214 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 401 тысяч тенге;
2) затраты – 55 746 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 306 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 306 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 306 тысяч тенге.";
приложения 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 9, 10 к настоящему решению.
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Карагандинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 29, 30 и 31 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: