2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/323 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 323 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 196 389 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 243 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 796 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 099 439 мың теңге;
2) шығындар – 1 343 738 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 19 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 871 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 19 871 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 03.11.2023 № 11/100 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2023 жылға арналған Абай қаласының бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 98 084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 290 334 мың теңге;
2) шығындар – 426 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 35 331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 331 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2022 года № 34/323. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 320 075 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 229 592 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 001 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 075 582 тысяч тенге;
2) затраты – 1 339 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 19 871 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 871 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 871 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28.07.2023 № 8/85 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2023 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2023-2025 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 304 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 98 084 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 290 334 тысяч тенге;
2) затраты – 426 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 35 331 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 331 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;