Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы № 190 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде №162479 болып жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 198615 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1035 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 182335 мың теңге;
2) шығындар – 215972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17357 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17357 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 202152 мың теңге;
2) шығындар – 214860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4258 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4258 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4258 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 106 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 14 октября 2022 года № 190
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 106 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов №162479) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 198615 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1035 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182335 тысяч тенге;
2) затраты – 215972 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17357 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17357 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 210602 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 202152 тысяч тенге;
2) затраты – 214860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4258 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4258 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4258 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции: