Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 21 шілдедегі № 39/12 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 21 июля 2022 года № 39/12
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Iron Copper" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатты пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 499,2469 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2028 жылдың 6 қаңтарына дейін жария сервитут белгіленсін.
2. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

1. Установить публичный сервитут сроком до 6 января 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Iron Copper", на земельный участок общей площадью 499,2469 гектара для разведки твердых полезных ископаемых, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 21 шілдедегі
№39/12 қаулысына
Қосымша
"Iron Copper" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатты пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 499,2469 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2028 жылдың 6 қаңтарына дейін жария сервитут белгілеу кестесі
Атауы
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, га
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым га
Өнеркәсіп көлік, байланыс жерлері га
1
Ауданның жер қоры
236,3967
236,3967
0
2

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Әбеуова
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
№39/12 от 21 июля 2022 года
Таблица установления публичного сервитута сроком до 6 января 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Iron Copper", на земельный участок общей площадью 499,2469 гектара для разведки твердых полезных ископаемых
Наименование
Общая площадь установления публичного сервитута, га
В том числе
сельхоз угодий, пастбища га
Земли промышленности, транспорта, связи га
1
Земельный фонд района
236,3967
236,3967
0
2