2023-2025 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 15 шешімі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 482 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 800 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 429 209 мың теңге;
2) шығындар – 485 173 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 634 мың теңге;
6) субвенция – 146 638 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 5 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160 780 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 29 356 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 239 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 130 185 мың теңге;
2) шығындар – 166 856 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 076 мың теңге;
6) субвенция – 59 771 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 5 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2023-2025 годы
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 15.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 482 539 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 530 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 429 209 тысяч тенге;
2) затраты – 485 173 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 634 тысяч тенге;
6) субвенция – 146 638 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2023 № 5 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 780 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29 356 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 239 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 130 185 тысяч тенге;
2) затраты – 166 856 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 076 тысяч тенге;
6) субвенция – 59 771 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2023 № 5 (вводится в действие с 01.01.2023).