Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ғабиден Мұстафин кентінің әкімінің 2022 жылғы 4 қарашадағы № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабының 1-тармағының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Ғабиден Мұстафин кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарағанды облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті мекенжайында орналасқан жалпы алаңы 28,7650 гектар жер учаскесіне "Ақтау кентінің және Ғабиден Мұстафин кентінің газ құбыры мен газбен жабдықтау желілерін салу" жобасы бойынша жеткізу газ құбырын жобалау және салу үшін 5 жыл мерзімге шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
2. "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ғабиден Мұстафин кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ғабиден Мұстафин кентінің әкімі К. Кусаинов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Габидена Мустафина Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 4 ноября 2022 года № 8
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Габидена Мустафина РЕШИЛ:
1. Установить право ограниченного пользования (публичный сервитут) государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области" на земельный участок общей площадью 28,7650 гектар, расположенный по адресу Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина сроком на 5 лет для проектирования и строительства подводящего газопровода по проекту "Строительство подводящего газопровода и сетей газоснабжения поселка Актау и поселка Габидена Мустафина".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Габидена Мустафина Бухар-Жырауского района Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Габидена Мустафина К. Кусаинов