Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № VII-13/98 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № VII-16/129 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № VII-13/98 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26168 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11290511 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1340637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9935908 мың теңге;
2)шығындар – 12178399 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 71526 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -959414 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 959414 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 91890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20364 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 887888 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № VII-13/98 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 марта 2022 года № VII-16/129
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № VII-13/98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26168) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11290511 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1340637 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13966 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9935908 тысяч тенге;
2) затраты – 12178399 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71526 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20364 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -959414 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 959414 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 91890 тысяч тенге;
погашение займов – 20364 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 887888 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
632894
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
70737
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70737
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
70346
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
391
2
Әлеуметтiк көмек
434785
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
434785
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69737
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34015
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1115
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46744
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
541
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
164708
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
71580
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46345
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
127372
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127372
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77606
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2034
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
884
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
және өмір сүру сапасын жақсарту
13613
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28735
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
632894
1
Социальное обеспечение
70737
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70737
005
Государственная адресная социальная помощь
70346
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
391
2
Социальная помощь
434785
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
434785
002
Программа занятости
69737
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34015
006
Оказание жилищной помощи
1115
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46744
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
541
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
164708
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
71580
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46345
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
127372
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77606
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2034
021
Капитальные расходы государственного органа
884
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13613
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28735
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь