"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін және Шекара академиясын техникалық тәрбие құралдарымен және басқа да мәдени-ағартушылық мүлікпен, баспаханалардың полиграфиялық жабдықтары жиынтықтарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 12 маусымдағы № 47 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 96/қе бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін және Шекара академиясын техникалық тәрбие құралдарымен және басқа да мәдени-ағартушылық мүлікпен, баспаханалардың полиграфиялық жабдықтары жиынтықтарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 12 маусымдығы № 47 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11680 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін және Шекара академиясын техникалық тәрбие құралдарымен және басқа да мәдени-ағартушылық мүлікпен, кеңсе жабдықтарымен, полиграфиялық жабдық жиынтықтарымен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы";
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметін және Шекара академиясын техникалық тәрбие құралдарымен және басқа да мәдени-ағартушылық мүлікпен, кеңсе жабдықтарымен, полиграфиялық жабдық жиынтықтарымен жабдықтаудың заттай нормалары";
1-тарау. "Қазақстан Республикасы ҰҚК Шекара қызметінің, аумақтық бөлімшелердің, ведомстволық бағынысты ұйымдардың, шекара басқармаларының, теңіз дивизиондарының, материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімдерінің және Шекара академиясының қолбасшылығын жабдықтау нормасында":
реттiк нөмiрi 2-жол алып тасталсын;
2-тарау. "Қазақстан Республикасы ҰҚК Шекара қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – РММ), аумақтық бөлімшелердің, ведомстволық бағынысты ұйымдардың, шекара басқармаларының, теңіз дивизиондарының, материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімдерінің және Шекара академиясының клубтарын жабдықтау нормасында":
реттiк нөмiрлерi 5, 6, 7, 26-жолдар алып тасталсын;
3-тарау. "Шекара қызметі және Шекара академиясының бөлімшелеріндегі музейлерді, Жауынгерлік даңқ бөлмелерін және кітапханаларды жабдықтау нормасында":
реттiк нөмiрлерi 2, 3-жолдар алып тасталсын;
4-тарау. "Шекара қызметі және Шекара академиясының бөлімшелерін жабдықтау нормасында":
реттiк нөмiрлерi 2, 3-жолдар алып тасталсын;
5-тарау. "Шекара қызметінің және Шекара академиясының баспаханаларын жабдықтау нормасы" осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6-тарау. "Шекара қызметі Әскери-патриоттық қызмет басқармасының ансамбль бөлімін жабдықтау нормасында":

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 47 "Об утверждении натуральных норм снабжения техническими средствами воспитания и другим культурно-просветительным имуществом, комплектами полиграфического оборудования типографий Пограничной службы и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 19 декабря 2022 года № 96/қе
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 47 "Об утверждении натуральных норм снабжения техническими средствами воспитания и другим культурно-просветительным имуществом, комплектами полиграфического оборудования типографий Пограничной службы и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11680) следующие изменения:
заголовок указанного приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении натуральных норм снабжения Пограничной службы и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан техническими средствами воспитания и другим культурно-просветительным имуществом, канцелярскими принадлежностями, комплектами полиграфического оборудования";
заголовок изложить в следующей редакции:
"Натуральные нормы снабжения Пограничной службы и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан техническими средствами воспитания и другим культурно-просветительным имуществом, канцелярскими принадлежностями, комплектами полиграфического оборудования";
в главе 1. "Норма снабжения командования Пограничной службы, территориальных подразделений, подведомственных организаций, пограничных управлений, морских дивизионов, отделов материально-технического снабжения и Пограничной академии КНБ Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 2, исключить;
в главе 2. "Норма снабжения клубов Республиканского государственного учреждения (далее – РГУ) "Пограничная служба КНБ Республики Казахстан", территориальных подразделений, подведомственной организации, пограничных управлений, морских дивизионов, отделов материально-технического снабжения и Пограничной академии":
строки, порядковые номера 5, 6, 7, 26, исключить;
в главе 3. "Норма снабжения музеев, комнат Боевой славы и библиотек подразделений Пограничной службы и Пограничной академии":
строки, порядковые номера 2, 3, исключить;
в главе 4. "Норма снабжения подразделений Пограничной службы и Пограничной академии":
строки, порядковые номера 2, 3, исключить;
главу 5. "Норма снабжения типографии Пограничной службы и Пограничной академии" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в главе 6. "Норма снабжения отдела ансамбля управления военно-патриотической деятельности Пограничной службы":

реттiк нөмiрлерi 19, 21, 40-жолдар алып тасталсын;
7-тарау. "Жиынтықтармен жабдықтау нормасында":
реттiк нөмiрлерi 39, 65-жолдар алып тасталсын;
8-тарау. "Шекара академиясын полиграфиялық жабдықтармен жабдықтау нормасы" осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
9-тарау. "Шекара қызметі Әскери-патриоттық қызмет басқармасының редакциясын және баспахана бөлімін жабдықтау нормасы" мынадай редакцияда жазылсын:
"9-тарау. "Шекара қызметі Әскери-патриоттық қызмет басқармасының редакциясы мен баспахана бөлімін және Шекара академиясын жабдықтау нормасы".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қаржылық және материалдық-техникалық қамтамасыз ету қызметінің Шекара қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындауын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы ұлттық қауіпсіздік генерал-лейтенанты
Е. Сағымбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
_________________________
20__ жылғы "___" ________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2022 жылғы "___" ___________
№ ____ бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2015 жылғы 12 маусымдағы
№ 47 бұйрығымен
бекітілген

строки, порядковые номера 19, 21, 40, исключить;
в главе 7. "Норма снабжения комплектами":
строки, порядковые номера 39, 65, исключить;
главу 8. "Норма снабжения полиграфическим оборудованием Пограничной академии" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
заголовок главы 9. "Норма снабжения отдела редакции и типографии управления военно-патриотической деятельности Пограничной службы" изложить в следующей редакции:
"Глава 9. "Норма снабжения отдела редакции и типографии управления военно-патриотической деятельности Пограничной службы и Пограничной академии".
2. Департаменту материально-технического обеспечения Пограничной службы Службы финансового и материально-технического обеспечения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа в электронном виде в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" в течение двадцати календарных дней со дня подписания на казахском и русском языках;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
3. Контроль над исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
генерал-лейтенант
национальной безопасности
Е. Сагимбаев
СОГЛАСОВАН
Министерство финансов
Республики Казахстан
_________________________
"___" ___________ 20__ года
Приложение 1
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 19 декабря 2022 года № 96/қе
Утверждены
приказом Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 12 июня 2015 года № 47

8-тарау. "Кеңсе жабдықтарымен және басқа да шығыс материалдарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары"
№ р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Штат бірлігіне тиісті нормасы
Пайдалану мерзімі
Қолданылу саласы
1.
A4 қағазы
бума
(500 парақ)
1 штаттық бірлікке 3 бума
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің - аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің - аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің - аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
2.
Қораптағы қысқа жазбаға арналған қағаз
бума
(500 парақ)
1 штаттық бірлікке 1 бума
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың шекара бөлімшелері *
3.
Aнтистеплер
дана
1 штаттық бірлікке 1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі *
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеме (ұйымдар) басқармасы
Мекеменің қамтамасыз ету бөлімшесі (ұйымдар)*
Мекемелердің - аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің - аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионының шекара бөлімшелері*
4.
Тескіш
дана
2 штаттық бірлікке 1 дана
3 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
5.
Күнделік
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Басшыларына (бастықтарға)
және олардың орынбасарларына
6.
Желім
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
7.
Сызғыш
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
8.
Түрлі-түсті маркерлер
жиынтық (4дана)
1 штаттық бірлікке
1 жиынтық
1 жыл
Басшыларына (бастықтарға)
және олардың орынбасарларына
9.
Қайшы
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
10.
Кеңсе пышағы
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
11.
Жүгіртпе- папка
дана
1 штаттық бірлікке
10 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
12.
"Қол қою" папкасы
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Басшыларына (бастықтарға)
және олардың орынбасарларына
13.
Степлерге арналған скобалар
қорап (1000 дана)
1 штаттық бірлікке
3 қорап
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
14.
Скотч
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
15.
Кеңсе қыстырғышы
дана
1 штаттық бірлікке
3 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
16.
Степлер
дана
2 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
17.
Түрлі-түсті стикерлер
жиынтық (75 парақ)
1 штаттық бірлікке
1 жиынтық
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
18.
Шарикті қаламсап
дана
1 штаттық бірлікке
3 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
19.
Жай қарындаш
дана
1 штаттық бірлікке
3 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
20.
Қарындаш ұштағыш
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
21.
Өшіргіш
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
22.
Қалың дәптер
дана
1 штаттық бірлікке
1 дана
1 жыл
Ведомствоның басқармасы
Ведомствоның әскери-патриоттық қызмет бөлімшесі*
Ведомствоның қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекеменің (ұйымның) басқармасы
Мекеменің (ұйымның) қамтамасыз ету бөлімшесі*
Мекемелердің – аумақтық органдардың басқармасы
Мекемелердің – аумақтық органдардың қамтамасыз ету бөлімшелері*
Мекемелердің – аумақтық органдардың шекара бөлімшелері*
Шекара басқармалары мен дивизиондардың басқару буыны
Шекара басқармаларының қамтамасыз ету бөлімшелері*
Шекара басқармасының, дивизионның шекара бөлімшесі*
Ескертпе:
* – басшылар (бастықтар) және олардың орынбасарлар кеңсе жабдықтарымен қамтамасыз етіледі.

Глава 8. "Нормы снабжения канцелярскими принадлежностями и другими расходными материалами"
п/н
Наименование нормы
Единица измерения
Норма положенности
на штатную единицу
Срок эксплуатации
Область применения
1.
Бумага A4
пачка
(500 листов)
по 3 пачки на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
2.
Бумага для заметок в коробке
пачка
(500 листов)
по 1 пачке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
3.
Aнтистеплер
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
4.
Дырокол
штук
по 1 штуке на 2 штатные единицы
3 года
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
5.
Ежедневник
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Руководителям (начальникам) и их заместителям
6.
Клей
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
7. 1
Линейка
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
8. 1
Маркеры цветные
набор
(4шт.)
по 1 набору на 1 штатную единицу
1 год
Руководителям (начальникам) и их заместителям
9. 1
Ножницы
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
10. 1
Нож канцелярский
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
11. 1
Папка-беговка
штук
по 10 штук на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
12. 1
Папка "На подпись"
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Руководителям (начальникам) и их заместителям
13. 1
Скобы для степлера
упаковка (1000 штук)
по 3 упаковки на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
14. 1
Скотч
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
15. 1
Скрепки канцелярские
пачка
(100 штук)
по 3 пачки на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
16. 2
Степлер
штук
по 1 штуке на 2 штатные единицы
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
17. 2
Стикеры цветные
набор
(75 листов)
по 1 набору на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства*
Подразделение обеспечения ведомства*
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)*
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов*
Подразделения границы учреждений - территориальных органов*
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений*
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона*
18.
Ручка шариковая
штук
по 3 штуки на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства
Подразделение обеспечения ведомства
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов
Подразделения границы учреждений - территориальных органов
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона
19.
Карандаш простой
штук
по 3 штуки на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства
Подразделение обеспечения ведомства
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов
Подразделения границы учреждений - территориальных органов
Управленческое звено Пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона
20.
Точилка для карандашей
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства
Подразделение обеспечения ведомства
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов
Подразделения границы учреждений - территориальных органов
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона
21.
Ластик
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства
Подразделение обеспечения ведомства
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов
Подразделения границы учреждений - территориальных органов
Управленческое звено Пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона
22. 2
Тетрадь общая
штук
по 1 штуке на 1 штатную единицу
1 год
Управление ведомства
Подразделение военно-патриотической деятельности ведомства
Подразделение обеспечения ведомства
Управление учреждения (организации)
Подразделение обеспечения учреждения (организации)
Управление учреждений - территориальных органов
Подразделения обеспечения учреждений - территориальных органов
Подразделения границы учреждений - территориальных органов
Управленческое звено пограничных управлений и дивизионов
Подразделения обеспечения пограничных управлений
Подразделения границы пограничного управления, дивизиона
Примечание:
* – обеспечиваются канцелярскими принадлежностями руководители (начальники) и их заместители.