Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 99 "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 ақпандағы № 114 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 99 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25985 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 710 489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 398 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 388 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 264 359 мың теңге;
2) шығындар – 8 123 771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 141 232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 374 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 142 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 554 514 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 554 514 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 188 374 мың теңге;

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 99 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 10 февраля 2022 года № 114
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25985) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 710 489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 398 742 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 388 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 264 359 тысяч тенге;
2) затраты – 8 123 771 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 141 232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 374 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 142 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 554 514 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 554 514 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 188 374 тысяч тенге;