Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 127 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162747 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шахтерское ауылы бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 283 мың теңге;
2) шығындар – 34 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 – 2024 жылдарға арналған Изенді ауылы бюджеті 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 756 мың теңге;
2) шығындар – 30 549 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 278 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 278 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 100 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2022 года № 127
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162747) следующие изменения:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Шахтерское на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 854 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 571 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 283 тысяч тенге;
2) затраты – 34 854 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – минус 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Изенда на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 271 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 756 тысяч тенге;
2) затраты – 30 549 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 278 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 278 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 16, 19, 25, 28, 31, 37, 55, 58, 61, 64, 70, 73 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.".
приложения 16, 19, 25, 28, 31, 37, 55, 58, 61, 64, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.