Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 156 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қарашадағы № 311 шешімі
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 156 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26023 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 860 879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 514 882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13 025 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 293 620 мың теңге;
2) шығындар – 10 851 223 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 208 603 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 275 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 67 067 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 198 947 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 198 947 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 275 670 мың теңге;

О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 156 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2022 года № 311
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26023) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 860 879 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 514 882 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 352 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 025 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 293 620 тысяч тенге;
2) затраты – 10 851 223 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208 603 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 275 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 067 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 198 947 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 198 947 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 275 670 тысяч тенге;

21 422
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 436
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 500
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
217
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
148 842
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33 405
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 595
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 735
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 735
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 279
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 531
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 325
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 220 150
1
Тұрғын үй шаруашылығы
765 853
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
757 649
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
542 324
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
215 325
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 204
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
8 000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
204
2
Коммуналдық шаруашылық
1 452 223
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 308 879
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 308 879
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
143 344
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

21 422
006
Оказание жилищной помощи
10 436
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 500
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
217
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148 842
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 405
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 595
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 735
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61 279
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 531
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 325
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 220 150
1
Жилищное хозяйство
765 853
467
Отдел строительства района (города областного значения)
757 649
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
542 324
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
215 325
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 204
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
204
2
Коммунальное хозяйство
1 452 223
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 308 879
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 308 879
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
143 344
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)