Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 332 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаровка кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 292 462 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 211 438 мың теңге;
2) шығындар – 317 268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 24 806 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 806 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 13/117 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Молодежный кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120 394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 888 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 506 мың теңге;
2) шығындар - 120 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 13/117 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2022 года № 332.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 292 462 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 77 507 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 517 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 211 438 тысяч тенге;
2) затраты – 317 268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 806 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 806 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17.11.2023 № 13/117 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2023-2025 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 394 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 888 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98 506 тысяч тенге;
2) затраты – 120 394 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17.11.2023 № 13/117 (вводится в действие с 01.01.2023).

24. 2023 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен нысаналы трансферттер қосымшаға сәйкес ескерілсін 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68, 72, 76, 80, 84, 88 және 92.
25. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Саққұлақов
Осакаров аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"23 " желтоқсандағы № 332 шешіміне 1-қосымша
Осакаровка кентінің 2023 жылға арналған бюджеті

24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджетов поселков, сельских округов на 2023 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68, 72, 76, 80, 84, 88 и 92.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата К.Саккулаков
Приложение 1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "23" декабря
2022 года № 332
Бюджет поселка Осакаровка на 2023 год

770
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
950
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
2 850
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4 633
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
1 250

770
На обеспечение санитарии населенных пунктов
950
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
2 850
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4 633
На организацию водоснабжения населенных пунктов
1 250