Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы XI сессиясының "Ұлытау ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 119 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы XI сессиясының "Ұлытау ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" №90 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26225 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 531 796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 636 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 825 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 867 490 мың теңге;
2) шығындар – 7 531 796 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 823 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 024 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 201 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 98 823 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 823 мың теңге:
қарыздар түсімі – 147 024 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 201 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 90 "О бюджете Улытауского района на 2022-2024 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 мая 2022 года № 119. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №90 "О бюджете Улытауского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26225), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 531 796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 636 193 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 867 490 тысяч тенге;
2) затраты – 7 531 796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 823 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 147 024 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 201 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 98 823 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 823 тысяч тенге:
поступление займов – 147 024 тысяч тенге;
погашение займов – 48 201 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

99931
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
5127
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10086
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2411
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
26819
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1393
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
31520
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
11975
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй сатып алу
10600
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
136296
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11576
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11052
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
65516
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33183
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1000
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
9969
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
105034
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1408
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2679
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3512
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
92642
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
800
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
3993
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
4500
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
800
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1200
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
12056
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3600
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
600
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына

99931
Установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5127
Освещение улиц населенных пунктов
10086
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2411
Благоустройство и озеленение населенного пункта
26819
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1393
Организация водоснабжения населенных пунктов
31520
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11975
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
10600
Бюджет Улытауского сельского округа
136296
Освещение улиц населенных пунктов
11576
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11052
Благоустройство и озеленение населенного пункта
65516
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33183
Организация водоснабжения населенных пунктов
4000
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1000
На текущие затраты аппарата акима
9969
Бюджет поселка Актас
105034
Освещение улиц населенных пунктов
1408
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2679
Организация водоснабжения населенных пунктов
3512
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
92642
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
800
На текущие затраты аппарата акима
3993
Бюджет поселка Карсакпай
4500
Освещение улиц населенных пунктов
800
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенного пункта
300
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1200
Бюджет Каракенгирского сельского округа
12056
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Организация водоснабжения населенных пунктов
3600
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
600
На текущие затраты аппарата акима