Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы XII сессиясының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 мамырдағы № 133 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 100 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162758 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 222 148 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 073 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 213 678 мың теңге;
2) шығындар – 222 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -712 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 712 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 712 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210 193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 198 189 мың теңге;
2) шығындар – 210 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение XII сессии Улытауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 100 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 мая 2022 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №162758) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 222 148 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 073 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 213 678 тысяч тенге;
2) затраты – 222 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -712 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 712 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 712 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 210 193 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 189 тысяч тенге;
2) затраты – 210 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

99931
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
5127
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10086
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2411
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
26819
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1393
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
31520
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
11975
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй сатып алу
10600
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
136296
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11576
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11052
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
65516
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33183
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1000
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
9969
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
105034
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1408
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2679
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3512
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
92642
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
800
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
3993
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
4500
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
800
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1200
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
12056
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3600
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
600
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына

99931
Установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5127
Освещение улиц населенных пунктов
10086
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2411
Благоустройство и озеленение населенного пункта
26819
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1393
Организация водоснабжения населенных пунктов
31520
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11975
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
10600
Бюджет Улытауского сельского округа
136296
Освещение улиц населенных пунктов
11576
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11052
Благоустройство и озеленение населенного пункта
65516
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33183
Организация водоснабжения населенных пунктов
4000
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1000
На текущие затраты аппарата акима
9969
Бюджет поселка Актас
105034
Освещение улиц населенных пунктов
1408
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2679
Организация водоснабжения населенных пунктов
3512
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
92642
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
800
На текущие затраты аппарата акима
3993
Бюджет поселка Карсакпай
4500
Освещение улиц населенных пунктов
800
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенного пункта
300
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1200
Бюджет Каракенгирского сельского округа
12056
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Организация водоснабжения населенных пунктов
3600
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
600
На текущие затраты аппарата акима