Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 9/104 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 12/146 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/104 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26354 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 037 138 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 129 612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16081 мың теңге ;
трансферттердің түсімдері – 7 891 445 мың теңге;
2) шығындар – 12 701 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 219640 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 284859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81491 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 219640 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 9/104 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 8 апреля 2022 года № 12/146
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 9/104 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26354) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 037 138 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 129 612 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16081 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 891 445 тысяч тенге;
2) затраты - 12 701 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 219640 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 284859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 81491 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 219640 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219640 мың теңге:
қарыздар түсімі – 284859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 81491 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827255 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219640 тысяч тенге:
поступление займов – 284859 тысяч теңге;
погашение займов – 81491 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 827255 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение к решению
Шетского районного маслихата