Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 9/104 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қазандағы № 15/171 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №9/104 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26354 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 956 283 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 850 157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16081 мың теңге ;
трансферттердің түсімдері – 8 090 045 мың теңге;
2) шығындар – 13 620 261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 219640 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 284859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81491 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 219640 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 9/104 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 6 октября 2022 года № 15/171
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №9/104 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26354) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 956 283 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 850 157 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16081 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8 090 045 тысяч тенге;
2) затраты - 13 620 261 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 219640 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 284859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 81491 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 219640 тысяч тенге;