Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 9/124 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 17/188 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №9/124 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 274803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13441 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 686 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 260676 мың теңге;
2) шығындар – 293426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18623 мың теңге.";
2 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 306678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 133 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1530 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 280540 мың теңге;
2) шығындар – 382458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75780 мың теңге.";
3 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2022 - 2024 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 9/124 "Об утверждении бюджетов на 2022-2024 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2022 года № 17/188
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "Об утверждении бюджетов на 2022-2024 годы сельских округов и поселков Шетского района" от 30 декабря 2021 года №9/124 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 274803 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13441 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 686 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 260676 тысяч тенге;
2) затраты – 293426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18623 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 306678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24475 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 133 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1530 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 280540 тысяч тенге;
2) затраты – 382458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75780 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2022 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 616 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 616 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.