Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 94-15/1 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 155-22/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 94-15/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 62 870 380,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 447 981,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 928 405,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 800 569,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 693 425,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 942 805,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 238 310,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 725 933,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 487 623,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 458 517,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 458 517,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 230 748,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -5 230 748,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 725 933,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 94-15/1 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 19 июля 2022 года № 155-22/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 94-15/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 870 380,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 447 981,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 928 405,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 800 569,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 693 425,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 942 805,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 238 310,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 725 933,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 487 623,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 458 517,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 458 517,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 230 748,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -5 230 748,4 тысяч тенге;
поступление займов – 3 725 933,0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 9 773 576,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 816 895,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 4-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. Жергілікті атқарушы органының резерві 184 440,3 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 19 шілдедегі
№ 155-22/1 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 94-15/1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

погашение займов – 9 773 576,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 816 895,1 тысяч тенге.".
Пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 184 440,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 19 июля 2022 года № 155-22/1
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 декабря 2021 года № 94-15/1
Городской бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

178 123,2
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
106 208,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 014 935,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
213 437,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 629,6
.068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
13 629,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
455 389,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
335,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
455 054,6
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
13 260,6
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
115 905,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
325 889,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 292 504,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 552 635,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 502 075,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 775 655,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 719 220,8
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
7 200,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 610,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 610,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 948,4
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 254,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 694,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 470 607,4

178 123,2
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
106 208,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 014 935,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
213 437,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 629,6
.068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
13 629,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
455 389,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
335,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
455 054,6
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
13 260,6
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
115 905,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
325 889,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 292 504,4
1
Жилищное хозяйство
5 552 635,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 502 075,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 775 655,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 719 220,8
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
7 200,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
45 610,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
45 610,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 948,4
002
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 254,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 694,0
2
Коммунальное хозяйство
2 470 607,4