"2022-2024 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 100-16/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 160-23/3 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 100-16/3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 163,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 079,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 144,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 940,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 801,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 100-16/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 июля 2022 года № 160-23/3. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 100-16/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 163,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5 079,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 144,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 940,0 тысяч тенге;
2) расходы – 91 801,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 638,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –638,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 638,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Ж. Нұрымбетов
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 160-23/3 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 99-16/3 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

5) дефицит (профицит) бюджета) – - 638,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 638,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 638,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата Ж. Нурымбетов
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 25 июля 2022 года № 160-23/3
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 100-16/3
Бюджет сельского округа Акжарма на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5