"2022-2024 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 103-16/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 163-23/6 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 103-16/6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 87 383,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 109,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 78 274,0 мың теңге,
2) шығындар – 89 202,1 мың теңге,
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 819,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 103-16/6 "О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 июля 2022 года № 163-23/6
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 102-16/5 "О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 383,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 109,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 78 274,0 тысяч тенге;
2) расходы – 89 202,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 819,1 тысяч тенге;