2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 206-29/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 928 339,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –981,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 897 587,1 мың теңге;
2) шығындар – 935 324,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6984,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 6 984,4 мың теңге ;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Аксуат на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 206-29/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 928 339,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 771,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 981,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 897 587,1 тысяч тенге;
2) расходы – 935 324,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6984,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 984,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 984,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцида - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 95-12/4 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Ақсуат ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2023 жылға – 103 270,0 мың теңге, 2024 жылға – 112 266,0 мың теңге, 2025 жылға - 121 244,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2023 жылға арналған Ақсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 6 984,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.12.2023 № 95-12/4 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Аксуат в суме на 2023 год – 103 270,0 тысяч тенге, на 2024 год – 112 266,0 тысяч тенге, на 2025 год – 121 244,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Аксуат на 2023 год согласно приложению 4.

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 206-29/4 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Ақсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 28 декабря 2022 года № 206-29/4
Перечень бюджетных программ сельского округа Аксуат, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь