2023-2025 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 210-29/8 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 448 958,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 182,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 440 039,7 мың теңге;
2) шығындар – 449 552,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 593,9 мың теңге;

О бюджете сельского округа Косшынырау на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 210-29/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 449 075,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 737,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 182,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 440 156,2 тысяч тенге,
2) расходы – 449 669,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -593,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 593,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –593,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 99-12/8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Қосшыңырау ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2023 жылға – 111 123,0 мың теңге, 2024 жылға – 120 023,0 мың теңге, 2025 жылға – 129 230,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 593,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.
используемые остатки бюджетных средств – 593,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.12.2023 № 99-12/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Косшыныраув сумме на 2023 год – 111 123,0 тысяч тенге, на 2024 год –120 023,0 тысяч тенге, на 2025 год – 129 230,0 тысяч тенге.

3. 2023 жылға арналған Қосшыңырау ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 210-29/8 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Косшынырау на 2023 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1к решению
Кызылординского городского маслихата
от 28 декабря 2022 года № 210-29/8
Бюджет сельского округа Косшынырау на 2023 год