2023-2025 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 211-29/9 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 197281,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5437,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 191844,8 мың теңге;
2) шығындар – 197867,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -585,6 мың теңге;

О бюджете сельского округа Талсуат на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 211-29/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 197281,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5437,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления трансфертов- 191844,8 тысяч тенге;
2) расходы – 197867,4 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -585,6 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 585,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 100-12/9 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Талсуат ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2023 жылға – 70 566,0 мың теңге, 2024 жылға – 758 37,0 мың теңге, 2025 жылға – 816 47,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 585,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.12.2023 № 100-12/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Талсуат в сумме на 2023 год – 70 566,0 тысяч тенге, на 2024 год – 75 837,0 тысяч тенге, на 2025 год – 81 647,0 тысяч тенге.

3. 2023 жылға арналған Талсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 211-29/9 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Талсуат на 2023 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского
маслихата от 28 декабря 2022 года
№ 211-29/9
Бюджет сельского округа Талсуат на 2023 год

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 212-29/10 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Талсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 28 декабря 2022 года № 212-29/10
Перечень бюджетных программ сельского округа Талсуат, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь