Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 93-қ қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берілсін.
2. Арал қаласы, Сексеуіл, Жақсықылыш кенттері және ауылдық округ әкімдері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
АУДАН ӘКІМІ С. СЕРМАҒАМБЕТОВ
Арал ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "17" тамыздағы
№ 93-қ қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жай беру
Мекен жайы
Өткізілетін орны
1
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115
"Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
Арал қаласы, Т. Есетов көшесі № 8
"Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
3
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 56
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Зейнолла Шүкіров атындағы Арал қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 231 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі № 70
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 125
"Қарақұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Абай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
7
Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 99
"Атанши ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жіңішкеқұм ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 87
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 247
"Аралқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аралқұм ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
11
Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 173
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі нөмірсіз
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 12
"Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
14
Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 87
"Қосжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қосжар ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 34
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 72 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 195
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 20 З. Шүкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 37
"Аманөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аманөткел ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
18
Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 159
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 74 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 135
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 82 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Аққұм ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 387
"Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шижаға ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
21
Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 48
"Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сазды ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
22
Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 30
"Құланды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақбасты ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
23
Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 121
"Мергенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мергенсай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
24
Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Қ. Бердімағанбетов көшесі № 133
"Жіңішкеқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тоқабай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі № 84
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 68 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі № 62
Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 77 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О помещениях, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 17 августа 2022 года № 93-қ
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам города Аральск, поселка Саксаульск, Жаксыкылыш и сельских округов принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
АКИМ РАЙОНА С. СЕРМАГАМБЕТОВ
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
от 17 август 2022 года № 93-қ
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Адрес
Место проведения
1
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 115
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
2
Город Аральск, улица Т. Есетова № 8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный центр культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
3
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 56
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский городской дом культуры имени Зейноллы Шукирова" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
4
Поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88
коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 231" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
5
Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш № 70
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
6
Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай № 125
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Абай" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каракум"
7
Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 99
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Жинишкекум" комммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Атанши"
8
Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 74
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
9
Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 87
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 69" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
10
Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 247
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Аралкум" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аралкум"
11
Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл № 173
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 65" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
12
Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 63" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
13
Сельский округ Райм, село Кызылжар, улица Кызылжар № 12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры селе Кызылжар" коммунального государственного учреждения" Аппарат акима сельского округа Райым"
14
Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Косжар" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Косжар"
15
Сельский округ Жетес би, село Раим, улица Раим № 34
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 72" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
16
Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 195
"Средняя школа № 20 имени З. Шукирова" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
17
Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Аманоткель" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аманоткель"
18
Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс № 159
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 74" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
19
Сельский округ Каратерен, село Жанаконыс, улица Жанаконыс № 135
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 82" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
20
Сельский округ Аккум, село Шижага, улица Шижага № 387
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Шижага" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аккум"
21
Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Сазды" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сазды"
22
Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Акбасты" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Куланды"
23
Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 121
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Мергенсай" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Мергенсай"
24
Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица Қ. Бердімағанбетов № 133
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Токабай" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жинишкекум"
25
Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман № 84
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 68" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области
26
Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды № 62
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 77" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области