Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "2022-2024 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 283 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "2022-2024 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 351 890,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 99 139,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –11 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –205 551,0 мың теңге;
2) шығындар –371 121,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 183 "О бюджете города Аральск на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 9 сентября 2022 года № 283. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 183 "О бюджете города Аральск на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аральск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 351 890,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 99 139,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 36 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 205 551,0 тысяч тенге;
2) затраты – 375 121,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5)бюджет тапшылығы (профициті)– - 19 231,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 231,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
2022 жылғы "9" қыркүйектегі № 283
Арал аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша

5) дефицит (профицит)бюджета – -19 231,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 19 231,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
от "9" қыркүйек 2022 года № 283
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата