Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 "2022-2024 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 292 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 шешіміне "2022-2024 жылдарға арналған Бөген ауылдық округініңбюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бөген ауылдық округініңбюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер –57 296 мың теңге;
салықтық түсімдер –3 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері –54 179 мың теңге;
2) шығындар –58 546 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 193 "О бюджете сельского округа Боген на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 9 сентября 2022 года № 292. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 193 "О бюджете сельского округа Боген на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 296 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 54 179 тысяч тенге, из них
2) затраты – 58 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 250 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) - 1250 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
2022 жылғы "9" қыркүйектегі № 292
Арал аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета– -1 250тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) - 1 250 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Аральского Районного маслихата Б.Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
от "9" сентября 2022 года № 292
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата