2023-2025 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 336 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 708 мың теңге;
салықтық түсімдер – 13 146 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –185 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62 377 мың теңге;
2) шығындар – 76 289 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете поселка Жаксыкылыш на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 336.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жаксыкылыш на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 75 708 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 146 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 185 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 377 тысяч тенге;
2) затраты – 76 289 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 581 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджетқаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 581 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 114 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 336 шешіміне 1-қосымша
Жақсықылыш кентінің 2023 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 581 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 581 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 581 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 114 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
№ 336 от "26" декабря 2022 года
Бюджет поселка Жаксыкылыш на 2023 год