2023-2025 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 344 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67601 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3503 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64098 мың теңге;
2) шығындар – 67601 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О бюджете сельского округа Боген на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 344. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ
1. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67601 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3503 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64098 тысяч тенге;
2) затраты – 67601 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;