2023-2025 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 348 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 347 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 53 161 мың теңге;
2) шығындар – 54 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 177 мың тенге;

О бюджете сельского округа Сазды на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 348. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 347 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 186 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала - 0;
поступления трансфертов – 53 161 тысяч тенге;
2) затраты – 54 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –177 мың тенге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.09.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Сазды ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 177 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сазды на 2023 год согласно приложения 4.