2023-2025 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 356 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 54 506 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 53 405 мың теңге;
2) шығындар – 54 933,5 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 427,5 мың теңге;

О бюджете сельского округа Косжар на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 356. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 54 506 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 405 тысяч тенге;
2) затраты – 54 933,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 427,5 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 427,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 19.05.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 1-қосымша
Қосжар ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 427,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19.05.2023 № 59 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Косжар на 2023 год согласно приложения 3.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2022 года. № 356
Бюджет сельского округа Косжар на 2023 год