Шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 наурыздағы № 30 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Қазалы қаласы, Әйтеке би кенті және ауылдық округ әкімдері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Д. Тлеумбетов
Қазалы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "05" наурыздағы
№ 30 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің
атауы
Кездесу үшін үй-жайлар
1
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Роза Бағланова атындағы аудандық мәдениет Орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Әйтеке би кенті
Әйтеке би кенті әкімі аппаратының "Кенттік клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Әйтеке би кенті
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Оқушылар Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
Қазалы қаласы
Қазалы қаласы әкімі аппаратының "Қалалық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы
Майлыбас ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақсуат ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы
Өркендеу ауылдық округі әкімі аппаратының "Өркендеу ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылы
Көларық ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақтан батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
8
Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы
Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9
Ақжона ауылдық округінің Майдакөл ауылы
Ақжона ауылдық округі әкімі аппаратының "Майдакөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10
Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Қызылқұм ауылдық округінің Ажар ауылы
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№146 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Алға ауылдық округінің Түктібаев ауылы
Алға ауылдық округі әкімі аппаратының "Үрмәш Түктібаев ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
Құмжиек ауылдық округінің Пірімов ауылы
Құмжиек ауылдық округі әкімі аппаратының "Қ.Пірімов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылы
Сарыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Тасарық ауылдық округінің Лахалы ауылы
Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Лахалы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
16
Тасарық ауылдық округінің Тасарық ауылы
Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Тасарық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
17
Шәкен ауылдық округінің Шәкен ауылы
Шәкен ауылдық округі әкімі аппаратының "Шәкен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
18
Сарбұлақ ауылдық округінің Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Сарбұлақ ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
19
Басықара ауылдық округінің Басықара ауылы
Басықара ауылдық округі әкімі аппаратының "Басықара ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20
Қарашеңгел ауылдық округінің Жалаңтөс батыр ауылы
Қарашеңгел ауылдық округі әкімі аппаратының "Жалаңтөс батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
21
Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылы
Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
22
Аранды ауылдық округінің Аранды ауылы
Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Аранды ауылдық клубы
23
Арықбалық ауылдық округінің Жанқожа батыр ауылы
Арықбалық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жанқожа батыр ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
24
Ғани Мұратбаев ауылдық округінің Мұратбаев ауылы
Ғани Мұратбаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылы
Майдакөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
26
Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылы
Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

О предоставлении помещений на договорной основе
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 5 марта 2022 года № 30
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Акимам города Казалинска, поселка Айтеке би и сельских округов принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющий обязанности акима района Д. Тлеумбетов
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от "05" марта 2022 года № 30
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч
1
Поселок Айтеке би
государственное коммунальное казенное предприятие в "Районный центр культуры имени Розы Баглановой отдела культуры и развития языков Казалинского района"
2
Поселок Айтеке би
государственное коммунальное казенное предприятие "Поселковый клуб" аппарата акима поселка Айтеке би
3
Поселок Айтеке би
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области"
4
Город Казалинск
государственное коммунальное казенное предприятие "Городской дом культуры" аппарата акима города Казалинск
5
Село Аксуат сельского округа Майлыбас
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Аксуат" аппарата акима сельского округа Майлыбас
6
Село Жанкент сельского округа Уркендеу
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Уркендеу" аппарата акима сельского округа Уркендеу
7
Село Актан батыр сельского округа Коларык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Актан батыр" аппарата акима сельского округа Коларык
8
Село Бирлик сельского округа Бирлик
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Бирлик
9
Село Майдакол сельского округа Акжона
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Майдакол" аппарата акима сельского округа Акжона
10
Село Каукей сельского округа Кызылкум
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №225" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области"
11
Село Ажар сельского округа Кызылкум
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 146" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области"
12
Село Туктибаев сельского округа Алга
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Урмаш Туктибаев" аппарата акима сельского округа Алга
13
Село Пиримов сельского округа Кумжиек
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб К.Примова" аппарата акима сельского округа Кумжиек
14
Село Абай сельского округа Сарыколь
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Абая" аппарата акима сельского округа Сарыколь
15
Село Лахалы сельского округа Тасарык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Лахалы" аппарата акима сельского округа Тасарык
16
Село Тасарык сельского округа Тасарык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Тасарык" аппарата акима сельского округа Тасарык
17
Село Шакен сельского округа Шакен
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Шакен" аппарата акима сельского округа Шакен
18
Село Сарбулак сельского округа Сарбулак
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Сарбулак" аппарата акима сельского округа Сарбулак
19
Село Басыкара сельского округа Басыкара
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Басыкара"
20
Село Жалантос батыр сельского округа Карашенгель
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский клуб Жалантос батыр"
21
Село Кожабакы сельского округа Аранды
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Кожабакы" аппарата акима сельского округа Аранды
22
Село Аранды сельского округа Аранды
селский клуб Аранды государственного коммунального казенного предприятие "Сельский дом культуры Кожабакы" аппарата акима сельского округа Аранды
23
Село Жанкожа батыр сельского округа Арырбалык
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Жанкожа батыр" аппарата акима сельского округа Арыкбалык
24
Село Муратбаев сельского округа Г.Муратбаев
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Г.Муратбаев" аппарата акима сельского округа Гани Муратбаева
25
Село Бекарыстан би сельского округа Майдакол
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бекарыстан би" аппарата акима сельского округа Майдакол
26
Село Бозколь сельского округа Бозколь
государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь