Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 185 "2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 275 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылғамынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64559,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 61931,2 мың теңге;
2) шығындар – 65634,6мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1075,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1075,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 185
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 275
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 185 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64559,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2628 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 61931,2 тысяч тенге;
2) затраты – 65634,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1075,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1075,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1075,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 275 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1075,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 275
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 185
Бюджет на 2022 год сельского округа Алга
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3 724
2 639
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 166
2 639
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 558
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 275 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Алға ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 712,2
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 636
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
105,3
3
Ауылдық округ әкімдігі ғимаратына "Мүмкіндігі шектеулі әлеуметтік қорғалуы тиіс азаматтардың кіріп шығуын қамтамасыз ету үшін пандустар орнатуға"
237,5
4
"Ү.Түктібаев ауылдық клубы" МКҚК-на жиналыс және концерттік бағдарламалар өткізуге қажетті видеопроектор сатып алуға
733,4

3 724
2 639
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 166
2 639
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 558
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 275
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 185
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Алга за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 712,2
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 636
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
105,3
3
На "установку пандусов для обеспечения доступа социально защищаемых граждан с ограниченными возможностями"в здание акимата сельского округа
237,5
4
На приобретение видеопроектора для проведения собраний и концертных программ в ГККП "сельский клуб У. Туктибаева"
733,4