Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 185 "2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 305 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64559,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61931,2 мың теңге;
2) шығындар – 65634,6 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1075,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1075,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 185
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 305
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 202-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 185 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64559,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала –21 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61931,2 тысяч тенге;
2) затраты – 65634,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1075,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1075,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1075,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 305 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Алга ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1075,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года № 305
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 185
Бюджет на 2022 год сельского округа Алга
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование