Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 191 "2022-2024 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 312 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 191 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163397 болып тіркелген)мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 203мың теңге;
трансферттер түсімі – 87191мың теңге;
2) шығындар – 91484,9мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1353,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1353,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 191
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 312
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 191 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163397)следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карашенгель на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89389тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2240тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тенге;
поступления трансфертов – 86449тысяч тенге;
2) затраты – 90742,9тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-1353,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1353,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1353,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 312 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 191 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1353,9 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского
районного маслихата
Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года №312
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №191
Бюджет на 2022 год сельского округа Карашенгель
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3 317
3 914
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 959
3 914
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 358
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 312 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 191 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қарашеңгел ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19 842
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 527
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Жалаңтөс батыр ауылындағы Қызылой көшесіне түнгі жарықшамдар орнату (1,7 км)
10 089
4
Жалаңтөс ауылдық клубы бойынша 1 бірлік күзетші штатын бөлуге
667
5
Жалаңтөс батыр ауылындағы көше жарық шамдарының төлеміне қосымша
970
6
Жалаңтөс ауылдық клубына жылу маусымына сұйық отын сатып алуға қосымша
718
7
Жалаңтөс ауылдық клубына бекітілген бюджетте 0,5 штат дыбыс операторы берілуіне байланысты еңбек ақы қорына
671

3 317
3 914
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 959
3 914
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 358
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года №312
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №191
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Карашенгель за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
19 842
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 527
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
Установка ночного освещения на улице Кызылой в селе Жалантос батыр (1,7 км)
10 089
4
На распределение 1 единицы штата охранника на сельский клуб Жалантос
667
5
Дополнительно к оплате уличного освещения в селе Жалантос батыр
970
6
Дополнительно к закупу жидкого топлива к отопительному сезону для сельского клуба Жалантос батыр
718
7
На фонд оплаты труда в связи с предоставлением 0,5 штатных звукооператоров в бюджете, утвержденном сельским клубом Жалантос
671