2023-2025 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 351 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129164 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 296 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124681 мың теңге;
2) шығындар – 130142,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -978,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 978,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Майлыбас на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 351. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 129164 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4167 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 296 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124681 тысяч тенге;
2) затраты – 130142,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -978,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 978,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 978,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 144 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 978,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 144 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Казалинского района Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 351
Бюджет на 2023 год сельского округа Майлыбас

1101
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 144 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
40722
1
Әкім аппаратының байланыс қызметіне, оның ішінде бөгде сайттарға тосқауыл болатын интернет желісін орнатуға
376
2
Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Тәуелсіздік көшесінде орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2100
3
Ақсуат ауылының электр желілерін қайта жаңғырту жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
773
4
Ақсуат елді мекендерін аяқ сумен қамтамасыз ету үшін қосымша сұйық отын нарықтағы бағасы 450 теңге болуына сәйкес қосымша 8 тоннаға сатып алуға
2970
5
Майлыбас ауылдық округі, Байқожа станциясындағы Ж. Байділдаев көшесін жарықтандыру жұмыстарына
14966
6
Ақсуат ауылындағы әуе электр желілерімен 92 дана бағандары және 3 дана КТПН 250 квт трансформатор қондырғылары үшін табысталатын жер учаскелеріне жерге орналастыру жұмыстары мен сәйкестендіру құжатын рәсімдеуге
1562
7
"Майлыбас ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ-сі жаңа ғимаратқа көшуіне сәйкес жылыту жүйесінің электр энергиясына ақы төлеуге
1440
8
Ақсуат ауылдық клубына қосымша сұйық отын сатып алуға
6834
9
Ақсуат ауылдық клубының электрик штатының еңбекақы қорына
509
10
Ақсуат ауылына кіре беріске бас қақпа (арка) орнату жұмыстарына
7545
11
Ақсуат ауылына КТПН 25/10/0,4 кВ трансформатор қондырғысын сатып алуға
1647
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 5-қосымша
Майлыбас ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 42 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Республикалық бюджет қаржысы есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Майлыбас ауылдық округі
3,2
0,1
0,4
0,2
2,5

1101
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 351
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 144 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
40722
1
На установку сети интернет связи аппарата акима, блокирующей сторонние сайты
376
2
На текущий ремонт искусственного покрытия спортивной площадки, расположенной по улице Тауелсиздик, село Аксуат, сельского округа Майлыбас
2100
3
На разработку ПСД работ по реконструкции электрических сетей села Аксуат
773
4
На приобретение жидкого топливо для водоснабжения населенных пунктов Аксуат дополнительно закупить за 8 тонн в соответствии с рыночной ценой
2970
5
На работы по освещению улицы Ж. Байдильдаева на станции Байкожа майлыбасского сельского округа
14966
6
На землеустроительные работы и оформление идентификационного документа на земельные участки, передаваемые воздушными электрическими сетями в селе Аксуат для трансформаторных установок мощностью 92 штуки и КТПН 250 квт в количестве 3 шт.
1562
7
на оплату электроэнергии системы отопления КГУ "Аппарат акима сельского округа Майлыбас" в соответствии с переездом в новое здание
1440
8
На приобретение дополнительного жидкого топлива для сельского клуба Аксуат
6834
9
На фонд оплаты труда электрика сельского клуба Аксуат
509
10
На работы по установке главных ворот (арки) у входа в село Аксуат
7545
11
На приобретение трансформаторной установки КТПН 25/10/0,4 кВ В С. Аксуат
1647
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 351
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Майлыбас
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 42 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Майлыбас
3,2
0,1
0,4
0,2
2,5