2023-2025 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 357 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80545,7мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 114 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76914,7 мың теңге;
2) шығындар – 82543,8 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1998,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1998,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Шакен на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 357.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Шакен на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 880545,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3517 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 114 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76914,7 тысяч тенге;
2) затраты – 82543,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1998,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1998,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1998,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 150 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Шәкен ауылдық округі аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 1998,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 150 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Определить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2023 год согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Шакен за счет средств районного бюджета согласно приложению 5.

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 150 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
От "23" декабря 2022 года № 357
Бюджет на 2023 год сельского округа Шакен
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 150 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 150 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7909,7
1
Шәкен ауылына КТПН-160/10-0,4 кВ У1 маркалы трансформаторын сатып алуға
3836,7
2
Шәкен ауылдық округ әкімінің ғимаратына қосымша сұйық отын сатып алуға
1393
3
Шәкен ауылдық клубына музыкалық аппаратура сатып алуға
1140
4
Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті-Шәкен елді мекені кіре-беріс автобомиль жолын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
100
5
Шәкен ауылдық округ әкімінің ғимаратына қосымша сұйық отын сатып алуға

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 150 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
7909,7
1
На приобретение трансформатора марки КТПН-160/10-0,4 кВ У1 в село Шакен
3836,7
2
На приобретение дополнительного жидкого топлива к зданию акима сельского округа Шакен
1393
3
На приобретение музыкальной аппаратуры сельскому клубу село Шакен
1140
4
На текущий ремонт подъездной автобомильный дороги Казалинский район, поселок Айтеке би - населенный пункт Шакен
100
5
На приобретение дополнительного жидкого топлива к зданию акима шакенского сельского округа

1440
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 6-қосымша
Шәкен ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы,мың теңге
1
Шәкен ауылдық округі
0,1

1440
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 57
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Шакен
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 48 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
1
Сельский округ Шакен
0,1