Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 113 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 131 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 113 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25992 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 932 365,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 216 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 787 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 961 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 16 668 588,9 мың теңге;
2) шығындар – 18 306 489,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 99 803,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 230 336,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 533 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -473 927,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 473 927,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 229 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130 533 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 374 735,3 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 10-1, 10-2, 10-3 тармақтармен толықтырылсын:
"10-1. 2021 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 7 347,7 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
10-2. 2021 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 202 112,2 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 113 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 февраля 2022 года № 131
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 113 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25992) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 932 365,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 216 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 787 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 961 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 668 588,9 тысяч тенге;
2) затраты – 18 306 489,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 99 803,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 230 336,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 533 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -473 927,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 473 927,3 тысяч тенге;
поступление займов – 229 725 тысяч тенге;
погашение займов – 130 533 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 374 735,3 тысяч тенге";
дополнить пунктами 10-1, 10-2, 10-3 нового содержания:
"10-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2021 году в областной бюджет в сумме 7 347,7 тысяч тенге.
10-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан в 2021 году в областной бюджет в сумме 202 112,2 тысяч тенге.

10-3. 2021 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 41 280,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2022 жылғы " 23 " ақпандағы
№ 131 шешіміне қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы " 23 " желтоқсандағы
№ 113 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

10-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2021 году в областной бюджет в сумме 41 280,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
от " 23 " февраля 2022 года № 131
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от " 23 " декабря 2021 года №113
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы