Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 114 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 182 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 114 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 615 302,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 569 674,8 мың теңге;
2) шығындар – 627 520,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 217,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 217,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 217,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 114 "О бюджете поселка Жосалы на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2022 года № 182. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 114 "О бюджете поселка Жосалы на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 615 302,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 503 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 569 674,8 тысяч тенге;
2) затраты – 627 520,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 217,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 217,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 217,3 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

243 614,1
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
20 049,0
2
Жосалы кенті Тайшық би көшесіне орташа жөндеу жұмыстарына
14 804,7
3
Жосалы кенті Тайшық би көшесіне тротуар орнату жұмыстарына
45 074,5
4
Жосалы кенті Тайшық би көшесіне аяқ су арықтарына темір бетонды латок орнату жұмыстарына
16 323,8
5
Жосалы кенті Тайшық би көшесі бойына кіші архитектуралық формалар орнату жұмыстарына
3 000,0
6
Жосалы кентіндегі Сарыөзек көлін сумен толтыру мақсатында Сырдария өзенінен су айдау жұмыстарын жүргізуге
0
7
Жосалы кентіндегі Көшербаев көшесіне автотұрақ және темір бетонды лоток орнату жұмыстарына
5 766,6
8
Жосалы кентіндегі Шығыс каналына темір бетонды лоток орнату жұмыстарына (қоса қаржыландыру)
28 132,9
9
Жосалы кентіндегі Батыс, Ғ.Мұратбаев, Аманкелді көшелеріндегі аяқ су айдау насостарына электр желісін тарту жұмыстарына
9 100,0
10
Жосалы кенті Аманкелді көшесіндегі көше жарықтарының электр желісін жүргізуге тауарлар сатып алуға
3 505,0
11
Жосалы кентіндегі көшелерін жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу, сараптамадан өткізуге
9 000,0
12
Жосалы кентінде 2021 жылы бөлінген "Ауыл-Ел бесігі" бағдарламасы арқылы Абай көшесіне орташа жөндеу жұмыстарын аяқтауға (төленбеген міндеттемелер)
1 091,1
13
Жосалы кентіндегі Қазақ Хандығы аллеясын көгалдандыру, ағаш көшеттерін отырғызып күз мезгіліне дейін күтіп, баптауға
10 000,0
14
Жосалы кентіндегі көшелердің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
10 169,0
15
Жосалы кенті Тайшық би көшесіне орташа жөндеу жұмыстарына (асфальт төсеу)
22 245,0
16
Жосалы кентіндегі 4 дана футбол алаңдарына газон төсеу жұмыстарына
2 000,0
17
Жосалы кентін санитариямен қамтамасыз ету
10 000,0
18
Жосалы кентінің көшелерін абаттандыру жұмыстарына (билборттар орнату 24,00х4,80м -1594,9 мың т; 12,00х4,80м-3500,1 мың т; 6,00х3,00м 10 данадан-9218,3мың т
14 313,0
19
ППМ-2000 сыпырғыш машинасын сатып алу үшін
10 935,4
20
Жосалы кентіндегі Сейітжан ахун тұйығына құм аралас қиыршық тас төсеу жұмыстары үшін
2 560,1
21
Жосалы кентіндегі Мүсірбаев тұйығына құм аралас қиыршық тас төсеу жұмыстары үшін
5 544,0

243 614,1
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
20 049,0
2
На средний ремонт улицы Тайшык би в поселке Жосалы
14 804,7
3
На работы по устройству тротуара по улице Тайшык би в поселке Жосалы
45 074,5
4
На работы по устройству железобетонных латков на арычные сети по улице Тайшык би поселка Жосалы
16 323,8
5
Установка малых архитектурных форм по улице Тайшык би в поселке Жосалы
3 000,0
6
На проведение работ по откачке воды из реки Сырдарья с целью наполнения водой озера Сарыозек в поселкеЖосалы
0
7
Устройство автостоянки и установка железобетонных лотков на улицу Кошербаева в поселке Жосалы
5 766,6
8
Работы по устройству железобетонного лотка на канале Шыгыс в поселке Жосалы (софинансирование)
28 132,9
9
Прокладка линий электропередач к насосам для подачи поливной воды по улицам Батыс, Г. Муратбаева, Амангельды в поселке Жосалы
9 100,0
10
На приобретение товаров для проведения электросетей уличного освещения по улице Амангельды в поселке Жосалы
3 505,0
11
Разработка проектно-сметной документации, проведение экспертизы на уличное освещение в поселке Жосалы
9 000,0
12
На завершение среднего ремонта улицы Абая по программе "Ауыл-ел бесігі", выделенной в 2021 году в поселке Жосалы (неоплаченные обязательства)
1 091,1
13
Озеленение аллеи Казах Хандыгы в поселке Жосалы, посадка саженцев деревьев, уход до осени
10 000,0
14
На текущий ремонт автомобильных дорог улиц поселка Жосалы
10 169,0
15
На средний ремонт улицы Тайшык би в поселке Жосалы (укладка асфальта)
22 245,0
16
На работы по укладке газона на футбольные поля в п. Жосалы в количестве 4 штук
2 000,0
17
Обеспечение санитарии поселка Жосалы
10 000,0
18
На работы по благоустройству улиц поселка Жосалы (установка билбортов 24,00х4,80м -1594,9 тыс. т; 12,00х4,80м-3500,1 тыс. т; 6,00х3,00м по 10 штук-9218,3 тыс. т)
14 313,0
19
Покупка подметальной машины ППМ-2000
10 935,4
20
Работы по укладке песчано-гравийной смесь на тупике Сейтжан ахун в поселке Жосалы
2 560,1
21
Работы по укладке песчано-гравийной смеси на тупике Мусырбаева в поселке Жосалы
5 544,0