Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 119 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 209 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 119 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 66 345 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 238 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62 038 мың теңге;
2) шығындар – 71 463,9 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 119 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 августа 2022 года № 209. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 119 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 66 345 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 044 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 238 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 038 тысяч тенге;
2) затраты – 71 463,9 тысяч тенге;".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.