Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 116 "2022-2024 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 241 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 116 "2022-2024 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 88 612,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 244,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 552,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 74 815 мың теңге;
2) шығындар – 135 419,4 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 116 "О бюджете сельского округа Акай на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2022 года № 241. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 116 "О бюджете сельского округа Акай на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 88 612,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 244,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 552,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 815 тысяч тенге;
2) затраты – 135 419,4 тысяч тенге;".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.