Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 118 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 242 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 118 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 118 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 73 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 71 043 мың теңге;
2) шығындар – 76 058,2 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 118 "О бюджете сельского округа Акжар на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2022 года № 242. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 118 "О бюджете сельского округа Акжар на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 73 782 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 523 тысяч тенге;
неналоговые поступления –130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 86 мың теңге;
поступления трансфертов – 71 043 тысяч тенге;
2) затраты – 76 058,2 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

6 943,0
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5 522,0
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 421,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "15" желтоқсандағы
№ 242 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 118 шешіміне 7-қосымша
2022 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

6 943,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 522,0
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 421,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного
маслихата Кызылординской области
от "15" декабря 2022 года № 242
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года № 118
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акжар на 2022 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты: